Kariera

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcyjny - pakowacz

Tarnobrzeg

Opis stanowiska:

  • odbieranie i układanie worków na palety
  • etykietowanie, foliowanie
  • prawidłowe znakowanie i pakowanie wyrobu gotowego
  • dbanie o jakość produktu
  • wykonywanie zleconych prac produkcyjnych
  • praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania:

  • dyspozycyjność oraz chęć do pracy w systemie 3-zmianowym
  • sumienność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa do 15% oraz dodatek nocny
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ubezpieczenie grupowe, rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doświadczeń

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

Siedziba Spółki:
Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych "PIOTROWICE II" Sp. z o.o.
Piotrowice 106, 27-630 Zawichost

Adres e-mail, pod który należy przesyłać aplikacje: kadry@piotrowice.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.